- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Expert
- Bij Expert kun je Acer Aspire AL15-33P-32CK - Laptop - 15.6 inch - Core 3 (i3) - 8GB/512GB kopen voor de prijs van € 469,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Acer Aspire AL15-33P-32CK - Laptop - 15.6 inch - Core 3 (i3) - 8GB/512GB te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Acer Aspire AL15-33P-32CK - Laptop - 15.6 inch - Core 3 (i3) - 8GB/512GB bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 469,00 voor Acer Aspire AL15-33P-32CK - Laptop - 15.6 inch - Core 3 (i3) - 8GB/512GB is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 499,00 op 12-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Acer |
|---|---|
| Processor (CPU) | Intel Core 3 |
| Geheugen (RAM) | 512 GB 8 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Intel Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Paneel type | TN |
| Max Resolutie | 1920 x 1080 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Screen technologie | TN |
| Touchscreen | Nee |
| Adaptive Sync | Nee |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
Processor
| Type computer processor | Intel Core 3 |
| Processor implementatie | N355 |
Geheugen
| Intern geheugen | 8 GB |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Intel Graphics |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
Aansluitingen
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam |
| Kleur | IJzer |
Afmetingen
| Product gewicht | 1.53 kg |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 31.50 cm |
| Verpakking lengte | 50.30 cm |
Artikelinformatie
| Merk | Acer |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, oplader |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.D2DEH.004 |
| EAN | 4711474634702 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Brailleleesregel Eye-tracking systemen Schermlezers Tekst-naar-spraaksoftware Vergrotingssoftware |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Acer |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
EAN
| EAN | 4711474634702 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Acer Aspire AL15-33P-32CK - Laptop - 15.6 inch - Core 3 (i3) - 8GB/512GB aankoopt