Acer Aspire XC-101 I5416W - Desktop PC - Small Form Factor - Intel Core i5 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Home - Wit
- EAN: 4711474444950
- Categorie(n): Desktops
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:41:15 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Acer Aspire XC-101 I5416W haal je een compacte en krachtige desktop in huis, ontworpen om aan al je dagelijkse behoeften te voldoen. Deze Small Form Factor (SFF) desktop is ideaal voor thuisgebruik, kantoorwerk of lichte multitasking. Uitgerust met een innovatieve Intel Core i5 13e generatie processor en 16 GB RAM, biedt deze PC de snelheid en efficiëntie die je nodig hebt om soepel tussen verschillende taken te schakelen.
De 512 GB SSD zorgt voor razendsnelle opstarttijden en voldoende opslagcapaciteit voor al je documenten, foto’s en applicaties. Hierdoor geniet je van een soepele gebruikerservaring, of je nu aan het werk bent of in je vrije tijd films kijkt. Met Windows 11 Home als besturingssysteem ben je bovendien verzekerd van de nieuwste functies en verbeterde beveiliging.
Het elegante witte design van de Acer Aspire XC-101 I5416W past perfect in ieder interieur. Dankzij de afmetingen van 30 cm (lengte) x 10 cm (breedte) x 28 cm (hoogte) neemt deze desktop weinig ruimte in beslag, terwijl het krachtige hardwarecapaciteit biedt voor multitasken en entertainment. Bovendien heeft deze desktop meerdere aansluitopties, zoals WiFi 6, Bluetooth 5.0, HDMI, en USB-C, zodat je eenvoudig al je randapparatuur kunt verbinden.
Of je nu wilt surfen op het web, werken aan documenten of streamen, deze desktop biedt alles wat je nodig hebt voor een prettige computerervaring. De Acer Aspire XC-101 I5416W is de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare, compacte en stijlvolle desktop voor dagelijks gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Coolblue
- Bij Coolblue kun je Acer Aspire XC-101 I5416W - Desktop PC - Small Form Factor - Intel Core i5 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Home - Wit kopen voor de prijs van € 679,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Acer Aspire XC-101 I5416W - Desktop PC - Small Form Factor - Intel Core i5 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Home - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Acer Aspire XC-101 I5416W - Desktop PC - Small Form Factor - Intel Core i5 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Home - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 649,00 voor Acer Aspire XC-101 I5416W - Desktop PC - Small Form Factor - Intel Core i5 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Home - Wit is gemeten op 20-10-2025. De hoogste prijs was € 699,00 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 50,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processor (CPU) | Intel Core i5 |
| Geheugen (RAM) | 16 GB 32 GB 512 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Intel UHD Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
Processor & Moederbord
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Processor implementatie | 13420H |
| Processor generatie | 13e generatie |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Kloksignaalfrequentie | 2.1 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
Geheugen
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | DDR4 (SODIMM) |
| Aantal geheugenplaatsen | 2 |
Opslag & Voeding
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Vermogen voeding | 200 W |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Aansluitingen
| Aantal usb-poorten | 9 |
| Aantal USB type A | 8 |
| Aantal USB type C | 1 |
| DVI-D HDCP | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
Software
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
Netwerkverbindingen
| Ethernet verbinding | 1 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
Afmetingen
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 30 cm |
Overige eigenschappen
| Kleur | Wit |
| Type pc behuizing | Non-Gaming |
Artikelinformatie
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruik Films en series bekijken |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ACR-DT.BQ8EH.001 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Desktop |
| EAN | 4711474444950 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2025 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Acer |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Interne CD/DVD speler | Nee |
| Speciale Desktop | Acer Aspire |
| Type Desktop | Mainstream merk PC |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 363 mm |
| Verpakking lengte | 495 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5380 g |
EAN
| EAN | 4711474444950 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Acer Aspire XC-101 I5416W - Desktop PC - Small Form Factor - Intel Core i5 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Windows 11 Home - Wit aankoopt