Ontdek de kracht van de Apple Mac Studio (2023) MQH73FN/A, jouw ideale partner voor professionele grafische en multimedia werkzaamheden. Aangedreven door de state-of-the-art M2 Max chip met 12 cores, biedt deze desktop tot 1,8 keer snellere prestaties dan de traditionele 27-inch iMac. Met een klokfrequentie van 3,7 GHz levert hij een ongekende snelheid en kracht, perfect voor het editen van video’s en het creëren van muziek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Apple Mac Studio (2023) MQH73FN/A - M2 Max chip - 32GB - 512GB SSD bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2279,00 voor Apple Mac Studio (2023) MQH73FN/A - M2 Max chip - 32GB - 512GB SSD is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 2279,00 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Processor (CPU) | Apple M2 Max |
| Geheugen (RAM) | 32 GB 512 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Apple M2 Max 30-core |
| Besturingssysteem | Mac OS |
Processor & Moederbord
| Type computer processor | Apple M2 Max |
| Processor implementatie | Apple M2 Max |
| Processor generatie | 1e generatie |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Kloksignaalfrequentie | 3.7 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 3.7 |
| Moederbord chipset | Niet van toepassing |
| Type koeling | Luchtkoeling |
Geheugen
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Aantal geheugenplaatsen | 0 |
Opslag & Voeding
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
| Vermogen voeding | 370 W |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Apple M2 Max 30-core |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Aansluitingen
| Aantal usb-poorten | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| VGA poort | Geen |
| DVI-D HDCP | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal Thunderbolt 1 (Mini DisplayPort) | 0 |
| Aantal Thunderbolt 2 (Mini DisplayPort) | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3 Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 4 |
Software
| Operatingsysteem | Mac OS |
Netwerkverbindingen
| Ethernet verbinding | 1 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 10 Gbps) |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
Afmetingen
| Product breedte | 19.70 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 19.70 cm |
| Product gewicht | 2.7 kg |
Overige eigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Type pc behuizing | Non-Gaming |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
Artikelinformatie
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruik Foto- en videobewerking Zakelijk gebruik Films en series bekijken |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MQH73FN/A |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruiksschade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Mac Studio Netsnoer |
| EAN | 0194253433965 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Interne CD/DVD speler | Nee |
| Type Desktop | Mainstream merk PC |
| Type USB poorten | Thunderbolt 4 poorten |
| Type input/output | Geen |
| Verpakking breedte | 285 mm |
| Verpakking hoogte | 217 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4876 g |
EAN
| EAN | 0194253433965 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Apple Mac Studio (2023) MQH73FN/A - M2 Max chip - 32GB - 512GB SSD aankoopt