Apple MacBook Pro 2024 14,2'' - M4 Pro, 12 Core CPU, 16 Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty, Space Zwart
- EAN: 0195949874857
- Categorie(n): Laptops
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:41:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar ongekende prestaties met de Apple MacBook Pro 2024, uitgerust met de krachtige M4 Pro-chip. Deze 14,2-inch laptop levert uitzonderlijke kracht, perfect voor intensieve workflows en veeleisende creatieve taken. Met een resolutie van 3024 x 1964 pixels op het Liquid Retina XDR-display geniet je van een verbluffende beeldkwaliteit en een helderheid van 1000 nits, die oploopt tot 1600 nits piekhelderheid. Dit maakt de MacBook Pro de ideale keuze voor grafisch ontwerpers, videobewerkers en meer.
De 12-core CPU en 16-core GPU bieden razendsnelle prestaties, perfect om zelfs de meest complexe workflows aan te kunnen. Of je nu miljoenen regels code compileert of ingewikkelde 3D-inhoud rendert, deze MacBook Pro laat je nooit in de steek. Met 24 GB RAM en een snelle 512 GB SSD geniet je van soepel multitasking en snellere laadtijden van je applicaties, wat resulteert in een efficiënte werkomgeving.
De batterijduur van maximaal 22 uur geeft je de vrijheid om de hele dag door te werken zonder opladen. Uitrusting met Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3 zorgt voor een snelle en betrouwbare verbinding met al je apparaten. Met drie Thunderbolt 4-poorten, een HDMI-aansluiting en een SDXC-slot kun je eenvoudig al je randapparatuur aansluiten. De mogelijkheden zijn eindeloos.
Dankzij de 12MP Center Stage-camera en studiokwaliteit microfoons blijf je altijd goed in beeld en hoorbaar tijdens videovergaderingen. Het elegante ontwerp van deze MacBook Pro in Space Zwart, met een robuuste aluminium behuizing, geeft de laptop niet alleen een premium uitstraling, maar zorgt ook voor duurzaamheid. Sluit andere Apple-apparaten naadloos aan en ervaar de voordelen van de ecosystemen van Apple, zoals het eenvoudig delen van inhoud tussen apparaten.
Met de MacBook Pro ontvang je niet alleen een krachtige laptop, maar ook gemoedsrust dankzij de geïntegreerde beveiliging tegen malware en virussen. Apple biedt daarnaast gratis beveiligingsupdates en data-encryptie via FileVault, zodat je gegevens altijd veilig zijn. Kies voor de Apple MacBook Pro 2024 en haal het beste uit je creativiteit en productiviteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je Apple MacBook Pro 2024 14,2'' - M4 Pro, 12 Core CPU, 16 Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty, Space Zwart kopen voor de prijs van € 2.099,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Apple MacBook Pro 2024 14,2'' - M4 Pro, 12 Core CPU, 16 Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty, Space Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Apple MacBook Pro 2024 14,2'' - M4 Pro, 12 Core CPU, 16 Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty, Space Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2088,00 voor Apple MacBook Pro 2024 14,2'' - M4 Pro, 12 Core CPU, 16 Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty, Space Zwart is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 2349,00 op 16-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 261,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Apple |
| Processor (CPU) | Apple M4 Pro |
| Geheugen (RAM) | 24 GB 512 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Apple M4 Pro 16-core |
| Besturingssysteem | Mac OS |
| Schermgrootte | 14.2 Inch |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Paneel type | Mini LED |
| Max Resolutie | 3024 x 1964 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 14.2 Inch |
| Beeldschermresolutie | 3024 x 1964 |
| Screen technologie | Mini LED |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Helderheid | 1000 |
| Adaptive Sync | Nee |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
Processor
| Type computer processor | Apple M4 Pro |
| Processor implementatie | M4 Pro 12 core |
| Aantal processorkernen | 12 |
Geheugen
| Intern geheugen | 24 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
| Maximum intern geheugen | 24 GB |
| Type geheugen 1 | Onbekend |
| Type geheugen 3 | Onbekend |
| Type geheugen 4 | Onbekend |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagcapaciteit Flash | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Apple M4 Pro 16-core |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Mac OS |
| Chromebook Plus | Nee |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
Aansluitingen
| USB-versies | Thunderbolt 5 Type C USB 2.0 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C USB4 Gen 2 x 2 Type C USB4 Gen 3 x 2 Type C |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 3 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
Batterij
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 72.4 Wh |
| Vermogen | 70 W |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Vingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
Afmetingen
| Product breedte | 31.26 cm |
| Product lengte | 22.12 cm |
| Product hoogte | 1.55 cm |
| Product gewicht | 1600 g |
| Verpakking hoogte | 9.80 cm |
| Verpakking breedte | 30.30 cm |
| Verpakking lengte | 40.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.60 kg |
Artikelinformatie
| Merk | Apple |
| Verpakkingsinhoud | 14-inch MacBook Pro USB-C-lichtnetadapter van 70 W (modellen met M4 of M4 Pro met 12-core CPU) of USB-C-lichtnetadapter van 96 W (modellen met M4 Pro met 14-core CPU of M4 Max) USB-C-naar-MagSafe 3-kabel (2 m) Poetsdoekje (alleen bij modellen met display met nanotextuur) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MX2H3N/A |
| EAN | 0195949874857 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Brailleleesregel Eye-tracking systemen Schakelbediening Tekst-naar-spraaksoftware Vergrotingssoftware |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
EAN
| EAN | 0195949874857 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Apple MacBook Pro 2024 14,2'' - M4 Pro, 12 Core CPU, 16 Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty, Space Zwart aankoopt