- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Dell Latitude 5455 - Laptop - 14 inch - Snapdragon - 16GB - 512GB SSD kopen voor de prijs van € 1.378,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dell Latitude 5455 - Laptop - 14 inch - Snapdragon - 16GB - 512GB SSD te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dell Latitude 5455 - Laptop - 14 inch - Snapdragon - 16GB - 512GB SSD bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1027,89 voor Dell Latitude 5455 - Laptop - 14 inch - Snapdragon - 16GB - 512GB SSD is gemeten op 21-02-2026. De hoogste prijs was € 1389,08 op 03-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 361,19. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Dell |
| Processor (CPU) | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Geheugen (RAM) | 16 GB 512 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Qualcomm Adreno |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | UWVA |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Max Resolutie | 1920 x 1200 |
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Screen technologie | UWVA |
| Type schermafwerking | Mat |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 300 |
| Adaptive Sync | Nee |
Processor
| Type computer processor | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Processor implementatie | X1P-42-100 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 3.24 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 45 |
Geheugen
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Qualcomm Adreno |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
Aansluitingen
| USB-versies | USB 2.0 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C USB4 Gen 3 x 2 Type C |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1 |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
Audio
| Sound technology | Stereo speakers met Waves MaxxAudio Pro |
Batterij
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 54 Wh |
| Vermogen | 65 W |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Vingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
Afmetingen
| Product breedte | 31.40 cm |
| Product lengte | 22.38 cm |
| Product hoogte | 1.79 cm |
| Product gewicht | 1530 g |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.10 kg |
Artikelinformatie
| Merk | Dell |
| Verpakkingsinhoud | Oplader inbegrepen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RT9DY |
| EAN | 5397184921746 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade door vallen, vloeistof, verkeerd gebruik, normale slijtage, softwareproblemen en niet-originele onderdelen. |
| Type laptop | Zakelijke laptop |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Brailleleesregel Eye-tracking systemen Schermlezers Tekst-naar-spraaksoftware Vergrotingssoftware |
EAN
| EAN | 5397184921746 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dell Latitude 5455 - Laptop - 14 inch - Snapdragon - 16GB - 512GB SSD aankoopt