- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Gigabyte M27QA - QHD Gaming Monitor - 180hz - 27 inch kopen voor de prijs van € 237,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gigabyte M27QA - QHD Gaming Monitor - 180hz - 27 inch te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gigabyte M27QA - QHD Gaming Monitor - 180hz - 27 inch bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 237,00 voor Gigabyte M27QA - QHD Gaming Monitor - 180hz - 27 inch is gemeten op 01-04-2026. De hoogste prijs was € 237,00 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | GIGABYTE |
|---|---|
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Verversingssnelheid | 180 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 2560 x 1440 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Gaming |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI USB 3.1 USB-C DisplayPort |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 2 |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 0.5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Type sync | FreeSync |
Kleurweergave- en kwaliteit
| sRGB | Meer dan 100% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Helderheid | 350 |
| HDR | Ja |
| Type HDR | HDR 400 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 19.36 cm |
| Product breedte | 61.51 cm |
| Product hoogte | 53.37 cm |
| Afmetingen zonder voet | 615.11 x 42.21 x 367.35 mm |
| Product gewicht | 5.15 kg |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 23 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
Modelgegevens
| Merk | GIGABYTE |
| EAN | 4719331860219 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M27QA EK |
| Kleur | - |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakking breedte | 860 mm |
| Verpakking hoogte | 470 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8090 g |
| Verpakkingsinhoud | Gigabyte MO27Q2, Monitor standaard Meegeleverde kabels: DisplayPort,HDMI,USB. Quick start guide |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 4719331860219 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gigabyte M27QA - QHD Gaming Monitor - 180hz - 27 inch aankoopt