HP EliteBook X G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Zilver
- EAN: 0198990752204
- Categorie(n): Laptops
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:41:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de revolutionaire kracht van de HP EliteBook X G1a Copilot+ PC, een state-of-the-art laptop ontworpen voor de moderne gebruiker die snelheid en efficiëntie verlangt. Met de krachtige AMD Ryzen AI 7 PRO 360 processor, die tot 5,0 GHz biedt, en 8 cores, kunt u moeiteloos multitasken en zelfs de meest veeleisende applicaties uitvoeren. Deze laptop is perfect voor professionals die afhankelijk zijn van prestaties, of je nu documenten bewerkt, videoconferenties houdt of creatief werk uitvoert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je HP EliteBook X G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Zilver kopen voor de prijs van € 2.349,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om HP EliteBook X G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Zilver te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat HP EliteBook X G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Zilver bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1816,00 voor HP EliteBook X G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Zilver is gemeten op 06-11-2025. De hoogste prijs was € 2694,00 op 19-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 878,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Merk | HP |
| Materiaal | Aluminium |
| Processor (CPU) | AMD Ryzen AI 7 |
| Geheugen (RAM) | 32 GB |
| Opslag | 1000 GB |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Paneel type | OLED |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Max Resolutie | 2880 x 1800 |
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2880 x 1800 |
| Screen technologie | OLED |
| Type schermafwerking | Glanzend, anti-reflecterend |
| Touchscreen | Ja |
| Helderheid | 400 |
| Adaptive Sync | Nee |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
Processor
| Type computer processor | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor implementatie | 360 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5 |
Geheugen
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
| Type geheugen 1 | LPDDR5X (Onboard) |
| Type geheugen 4 | LPDDR5X (Onboard) |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit Flash | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | AMD Radeon 880M |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| Chromebook Plus | Nee |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
Aansluitingen
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type C USB 2.0 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 3 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
Batterij
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 74.5 Wh |
| Vermogen | 100 W |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Vingerafdruklezer Touchscreen |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
Afmetingen
| Product breedte | 31.22 cm |
| Product lengte | 21.46 cm |
| Product gewicht | 1490 g |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking breedte | 28.30 cm |
| Verpakking lengte | 38.10 cm |
Artikelinformatie
| Merk | HP |
| Verpakkingsinhoud | Laptop en lader |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B69D5ET#ABH |
| EAN | 0198990752204 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Brailleleesregel Eye-tracking systemen Schermlezers Tekst-naar-spraaksoftware Vergrotingssoftware |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
EAN
| EAN | 0198990752204 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je HP EliteBook X G1a Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 360 Laptop 35,6 cm (14") Touchscreen 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Zilver aankoopt