Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL - 16 2K IPS - Intel Core i5-13420H - 16GB DDR5 - 512GB M.2 SSD - Vingerafdrukscanner - Windows 11 Pro
- EAN: 0199271670965
- Categorie(n): Laptops
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:44:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL is dé perfecte laptop voor professionals die op zoek zijn naar een combinatie van kracht, gebruiksgemak en betrouwbaarheid. Met zijn slanke ontwerp en aantrekkelijke Arctic Gray-afwerking is deze 16-inch laptop niet alleen representatief, maar ook ideaal voor onderweg. Met een gewicht van slechts 1,7 kilo en een stevige constructie is hij ontworpen voor intensief dagelijks gebruik, zowel op kantoor als tijdens het reizen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL - 16 2K IPS - Intel Core i5-13420H - 16GB DDR5 - 512GB M.2 SSD - Vingerafdrukscanner - Windows 11 Pro kopen voor de prijs van € 797,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL - 16 2K IPS - Intel Core i5-13420H - 16GB DDR5 - 512GB M.2 SSD - Vingerafdrukscanner - Windows 11 Pro te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL - 16 2K IPS - Intel Core i5-13420H - 16GB DDR5 - 512GB M.2 SSD - Vingerafdrukscanner - Windows 11 Pro bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 649,00 voor Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL - 16 2K IPS - Intel Core i5-13420H - 16GB DDR5 - 512GB M.2 SSD - Vingerafdrukscanner - Windows 11 Pro is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 914,00 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 265,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Lenovo |
| Processor (CPU) | Intel Core i5 |
| Geheugen (RAM) | 16 GB 512 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Intel UHD Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Max Resolutie | 1920 x 1200 |
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Screen technologie | IPS |
| Type schermafwerking | Mat |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 300 |
Processor
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Processor implementatie | i5-13420H |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
Geheugen
| Intern geheugen | 16 GB |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Ja |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
Aansluitingen
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C Thunderbolt 4 Type C USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A USB 2.0 Type A |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Ja |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
Batterij
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 45 Wh |
| Vermogen | 65 W |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Vingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
Afmetingen
| Product breedte | 35.60 cm |
| Product lengte | 25.35 cm |
| Product hoogte | 1.75 cm |
| Product gewicht | 1700 g |
| Verpakkingsgewicht | 1.70 kg |
Artikelinformatie
| Merk | Lenovo |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, oplader, documentatie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21SH00KHMH |
| EAN | 0199271670965 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | schade |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Ja |
| Bluetooth vereist | Ja |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Schermlezers |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
EAN
| EAN | 0199271670965 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL - 16 2K IPS - Intel Core i5-13420H - 16GB DDR5 - 512GB M.2 SSD - Vingerafdrukscanner - Windows 11 Pro aankoopt