Microsoft Surface Laptop 13" Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon 33 cm (13") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina
- EAN: 0196388527991
- Categorie(n): Laptops
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:44:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Microsoft Surface Laptop 13" Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon 33 cm (13") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina kopen voor de prijs van € 1.800,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Microsoft Surface Laptop 13" Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon 33 cm (13") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Microsoft Surface Laptop 13" Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon 33 cm (13") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1490,72 voor Microsoft Surface Laptop 13" Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon 33 cm (13") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina is gemeten op 01-04-2026. De hoogste prijs was € 1827,10 op 14-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 336,38. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | Microsoft |
| Processor (CPU) | Qualcomm Snapdragon |
| Geheugen (RAM) | 16 GB |
| Opslag | 1000 GB |
| Videokaart | Qualcomm Adreno |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Schermgrootte | 13 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 3:2 |
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Schermgrootte | 13 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1280 |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Helderheid | 400 |
Processor
| Type computer processor | Qualcomm Snapdragon |
| Processor implementatie | Qualcomm Snapdragon |
| Aantal processorkernen | 8 |
Geheugen
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Qualcomm Adreno |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) Ja, 802.11ax (WiFi 6) Ja, 802.11b Ja, 802.11g Ja, 802.11n Ja, 802.11be (WiFi 7) |
Aansluitingen
| USB-versies | USB 2.0 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C USB4 Gen 3 x 2 Type C |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
Audio
| Sound technology | Dolby Audio |
Batterij
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Vermogen | 45 W |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Gezichtsherkenning Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Vingerafdruklezer Touchscreen |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Platina |
Afmetingen
| Product breedte | 28.57 cm |
| Product lengte | 21.41 cm |
| Product hoogte | 1.56 cm |
| Product gewicht | 1247 g |
| Verpakking hoogte | 34.90 cm |
| Verpakking breedte | 25.70 cm |
| Verpakking lengte | 7.45 cm |
Artikelinformatie
| Merk | Microsoft |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EP2-30999 |
| EAN | 0196388527991 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 7 jaar na introductiedatum |
| Taal handleiding | Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
EAN
| EAN | 0196388527991 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Microsoft Surface Laptop 13" Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon 33 cm (13") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina aankoopt