Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 266V 38,1 cm (15") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina
- EAN: 0196388457243
- Categorie(n): Laptops
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:41:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 266V 38,1 cm (15") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina kopen voor de prijs van € 2.197,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 266V 38,1 cm (15") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 266V 38,1 cm (15") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2178,00 voor Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 266V 38,1 cm (15") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 2272,00 op 12-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 94,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | Microsoft |
| Processor (CPU) | Intel Core Ultra 7 |
| Geheugen (RAM) | 16 GB 512 GB |
| Opslag | 512 GB |
| Videokaart | Intel Arc 140V |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Schermgrootte | 15 Inch |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 3:2 |
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Schermgrootte | 15 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2496 x 1664 |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
Processor
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor implementatie | 266V |
| Aantal processorkernen | 8 |
Geheugen
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Intel Arc 140V |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) Ja, 802.11ax (WiFi 6) Ja, 802.11b Ja, 802.11g Ja, 802.11n Ja, 802.11be (WiFi 7) |
Aansluitingen
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A USB4 Gen 3 x 2 Type C USB 2.0 Type A |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
Audio
| Sound technology | Dolby Atmos |
Batterij
| Vermogen | 65 W |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Gezichtsherkenning Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Touchscreen |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Platina |
Afmetingen
| Product breedte | 32.90 cm |
| Product lengte | 23.90 cm |
| Product hoogte | 1.83 cm |
| Product gewicht | 1660 g |
Artikelinformatie
| Merk | Microsoft |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EP2-21439 |
| EAN | 0196388457243 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 7 jaar na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
EAN
| EAN | 0196388457243 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 266V 38,1 cm (15") Touchscreen 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Platina aankoopt