Samsung Odyssey G5 G55C - OHD-monitor 32" - 2560 x 1440 @ 165 Hz - VA - 300 cdm² - 1ms - 16:9 - 1x HDMI, 1x DisplayPort - zwart
- EAN: 8806095337265
- Categorie(n): Monitoren
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:44:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Samsung Odyssey G5 G55C - OHD-monitor 32" - 2560 x 1440 @ 165 Hz - VA - 300 cdm² - 1ms - 16:9 - 1x HDMI, 1x DisplayPort - zwart kopen voor de prijs van € 212,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Samsung Odyssey G5 G55C - OHD-monitor 32" - 2560 x 1440 @ 165 Hz - VA - 300 cdm² - 1ms - 16:9 - 1x HDMI, 1x DisplayPort - zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Samsung Odyssey G5 G55C - OHD-monitor 32" - 2560 x 1440 @ 165 Hz - VA - 300 cdm² - 1ms - 16:9 - 1x HDMI, 1x DisplayPort - zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 211,90 voor Samsung Odyssey G5 G55C - OHD-monitor 32" - 2560 x 1440 @ 165 Hz - VA - 300 cdm² - 1ms - 16:9 - 1x HDMI, 1x DisplayPort - zwart is gemeten op 25-04-2026. De hoogste prijs was € 229,00 op 16-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Verversingssnelheid | 165 Hz |
| Paneel type | VA |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 2560 x 1440 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | VA |
| Curved | Ja |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Zonder luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Gaming |
| VESA maat | VESA 75mm x 75mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI DisplayPort |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| USB-C voeding | Nee |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| VGA poort | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 165 Hz |
| Type sync | Freesync Premium |
Kleurweergave- en kwaliteit
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 3000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 300 |
| Automatische helderheid | Nee |
| HDR | Ja |
| Type HDR | HDR 10 |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 272.60 cm |
| Product breedte | 710.10 cm |
| Product hoogte | 533.60 cm |
| Afmetingen zonder voet | 710.1 x 135.9 x 439.4 mm |
| Product gewicht | 5200 kg |
| Kabelmanagement | Nee |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 33.2 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
Modelgegevens
| Merk | Samsung |
| EAN | 8806095337265 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS32CG554EUXEN |
| Kleur | Zwart |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Introductie | 5 |
Verpakking
| Verpakking lengte | 49.4 mm |
| Verpakking breedte | 79.3 mm |
| Verpakking hoogte | 19.7 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7.5 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x Samsung Odyssey G55C Curved Gaming Monitor LS32CG554EUXEN, 32 Zoll, 1,5-m-Stroomkabel, 1x DisplayPort-Kabel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
EAN
| EAN | 8806095337265 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Samsung Odyssey G5 G55C - OHD-monitor 32" - 2560 x 1440 @ 165 Hz - VA - 300 cdm² - 1ms - 16:9 - 1x HDMI, 1x DisplayPort - zwart aankoopt