- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Megekko
- Bij Megekko kun je Acer SB322QAbi kopen voor de prijs van € 169,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Acer SB322QAbi te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Acer SB322QAbi bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 169,00 voor Acer SB322QAbi is gemeten op 27-10-2025. De hoogste prijs was € 169,00 op 27-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 1920 x 1080 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Kantelbaar | Nee |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruik |
| VESA maat | VESA 75mm x 75mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| VGA poort | 1 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | AdobeRGB DCI P-3 kleurdekking sRGB |
| DCI P-3 Kleurdekking | 85%-90% |
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Blauw licht filter | Nee |
| Helderheid | 300 |
| HDR | Nee |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 22.40 cm |
| Product breedte | 71.50 cm |
| Product hoogte | 51.20 cm |
| Afmetingen zonder voet | (W x H x D) : 71,5 x 42,2 x 4,9 cm |
| Product gewicht | 5.56 kg |
| Kabelmanagement | Nee |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 40 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
Modelgegevens
| Merk | Acer |
| EAN | 4711121844850 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | UM.JS2EE.A17 |
| Kleur | zwart |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Verpakking breedte | 720 mm |
| Verpakking hoogte | 530 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5900 g |
| Verpakkingsinhoud | - |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
EAN
| EAN | 4711121844850 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Acer SB322QAbi aankoopt