- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Logitech Tap - Cat5e - Black 10,1" kopen voor de prijs van € 869,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Logitech Tap - Cat5e - Black 10,1" te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Logitech Tap - Cat5e - Black 10,1" bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 869,95 voor Logitech Tap - Cat5e - Black 10,1" is gemeten op 01-04-2026. De hoogste prijs was € 869,95 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Schermgrootte | 10.1 Inch |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Paneel type | OLED |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Max Resolutie | 1280 x 800 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 10.1 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1280 x 800 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Screen technologie | OLED |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Ja |
Goed om te weten
| Monitor opties | Touchscreen |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Kantelbaar | Nee |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Kantoor |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | USB 3.0 |
| Type input/output | HDMI |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 12 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Type sync | FreeSync |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | sRGB |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| sRGB | Geen sRGB ondersteuning |
| AdobeRGB | Geen ondersteuning |
| Contrast ratio | 100:1 |
| Blauw licht filter | Nee |
| Automatische helderheid | Ja |
| HDR | Nee |
| Kijkhoek | 85 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 17.90 cm |
| Product breedte | 24.40 cm |
| Product hoogte | 5.80 cm |
| Afmetingen zonder voet | 24,5 x 17 x 5 |
| Product gewicht | 1.25 kg |
| Kabelmanagement | Ja |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 1 |
| Vermogen | 12 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
Modelgegevens
| Merk | Logitech |
| EAN | 0097855163769 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 939-001950 |
| Kleur | zwart |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2021 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 370 mm |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 122 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2890 g |
| Verpakkingsinhoud | * Logitech TAP * Logitech TAP Cat5e set * Voeding * Cat5e cable * Handleiding |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Universeel Engels Nederlands |
EAN
| EAN | 0097855163769 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Logitech Tap - Cat5e - Black 10,1" aankoopt