Ervaar een nieuwe dimensie van gaming met de Alienware AW2724DM - een 27 inch QHD IPS gaming monitor die de normen van visuele prestaties herdefinieert. Met een verversingssnelheid tot maar liefst 180 Hz, geoptimaliseerd met overclockmogelijkheden, biedt deze monitor een adembenemende, vloeiende gameplay die jou in het spel trekt als nooit tevoren. De heldere beelden van 2560 x 1440 pixels met een hoog contrast en een brede kijkhoek zorgen ervoor dat elk detail van jouw game-ervaring levensecht overkomt.
Met de innovatieve technologieën zoals NVIDIA G-SYNC Compatible en AMD FreeSync Premium Pro geniet je van naadloze gameplay zonder haperingen, zelfs tijdens de meest spannende momenten. De 1 ms GtG (grijs-naar-grijs) reactietijd op het snelle IPS-paneel garandeert een scherpe en responsieve ervaring, zodat je snel kunt reageren op iedere actie die zich voordoet.
De in de Alienware AW2724DM geïntegreerde ComfortView Plus technologie reduceert de uitstoot van blauw licht, wat jouw kijkcomfort aanzienlijk vergroot. Dit betekent dat je langer kunt gamen zonder moe te worden. Dit alles terwijl de monitor een kleurendekking van 95% DCI-P3 en een Delta E van minder dan 2 biedt, voor die uitstekende kleurnauwkeurigheid die je van een gaming monitor verwacht.
Aansluitmogelijkheden zijn ruim aanwezig; met een HDMI 2.1 poort, DisplayPort en meerdere USB 3.0 poorten is deze monitor ideaal voor de nieuwste generatie consoles en gaming-pc's. Verder maakt het moderne ontwerp met een zeshoekige basis, een volledig verstelbare standaard en aanpasbare AlienFX-verlichting dat hij naadloos past in jouw gaming setup.
Investeer in jouw gaming-ervaring met de Alienware AW2724DM. Deze monitor is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook de prestaties en technologie die nodig zijn om jouw gaming naar een hoger niveau te tillen. Mis het niet: bestel jouw nieuwe gaming monitor vandaag nog en ontdek een wereld van ongeëvenaarde gaming!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Alienware AW2724DM - QHD IPS Gaming Monitor - 165hz - HDMI 2.1 - 27 inch bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 259,00 voor Alienware AW2724DM - QHD IPS Gaming Monitor - 165hz - HDMI 2.1 - 27 inch is gemeten op 06-10-2025. De hoogste prijs was € 383,52 op 02-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 124,52. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Alienware |
|---|---|
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Verversingssnelheid | 165 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 2560 x 1440 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Ja |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Gaming |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | DisplayPort HDMI USB 2.0 |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 Displayport 1.4 |
| HDMI versie | HDMI 2.1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 4 |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| VGA poort | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 165 Hz |
| Type sync | FreeSync Freesync Premium G-Sync compatible |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | AdobeRGB sRGB |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| sRGB | 100% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Delta E | < 1 |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 400 |
| Automatische helderheid | Nee |
| HDR | Ja |
| Type HDR | HDR 600 |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 24.37 cm |
| Product breedte | 61.14 cm |
| Product hoogte | 51.87 cm |
| Afmetingen zonder voet | 611.44 x 68 x 364.94 mm |
| Product gewicht | 6.37 kg |
| Kabelmanagement | Ja |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 25.9 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
Modelgegevens
| Merk | Alienware |
| EAN | 5397184657270 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GAME-AW2724DM |
| Kleur | - |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 754 mm |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10291 g |
| Verpakkingsinhoud | Meegeleverde kabels: 1. Voedingskabel | 2. DisplayPort-naar-DisplayPort-kabel | 3. USB C naar DisplayPort-kabel | 4. USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream-kabel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Dell |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Universeel |
EAN
| EAN | 5397184657270 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Alienware AW2724DM - QHD IPS Gaming Monitor - 165hz - HDMI 2.1 - 27 inch aankoopt