- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Alternate
- Bij Alternate kun je ASUS BE24EQSK - Full HD IPS 75Hz Monitor - 24 Inch kopen voor de prijs van € 189,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om ASUS BE24EQSK - Full HD IPS 75Hz Monitor - 24 Inch te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat ASUS BE24EQSK - Full HD IPS 75Hz Monitor - 24 Inch bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 189,00 voor ASUS BE24EQSK - Full HD IPS 75Hz Monitor - 24 Inch is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 213,12 op 14-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,12. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | ASUS |
|---|---|
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Verversingssnelheid | 75 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 1920 x 1080 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Ja |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI VGA 3,5 mm mini-jack (AUX) DisplayPort |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| VGA poort | 1 |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 75 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 300 |
| Automatische helderheid | Ja |
| Type HDR | Geen HDR |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 21.10 cm |
| Product breedte | 54 cm |
| Product hoogte | 36.20 cm |
| Afmetingen zonder voet | 540 x 53 x 355 mm |
| Product gewicht | 5.60 kg |
Energieverbruik
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
Modelgegevens
| Merk | ASUS |
| EAN | 4718017961271 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90LM05M1-B03370 |
| Kleur | - |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 630 mm |
| Verpakking breedte | 450 mm |
| Verpakking hoogte | 223 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7925 g |
| Verpakkingsinhoud | Voedingskabel HDMI kabel USB Type-c kabel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 4718017961271 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je ASUS BE24EQSK - Full HD IPS 75Hz Monitor - 24 Inch aankoopt