BenQ PD2706UA 27-inch Ergo Arm 4K-monitor, 90W USB-C, UHD, P3, DisplayHDR 400, IPS beeldscherm, af fabriek gekalibreerd, DualView, donkere kamer-modus, animatie-modus, CAD/CAM-modus, ePaper-modus, Hotkey Puck G2, KVM
- EAN: 4718755090370
- Categorie(n): Monitoren
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:41:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je BenQ PD2706UA 27-inch Ergo Arm 4K-monitor, 90W USB-C, UHD, P3, DisplayHDR 400, IPS beeldscherm, af fabriek gekalibreerd, DualView, donkere kamer-modus, animatie-modus, CAD/CAM-modus, ePaper-modus, Hotkey Puck G2, KVM kopen voor de prijs van € 497,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BenQ PD2706UA 27-inch Ergo Arm 4K-monitor, 90W USB-C, UHD, P3, DisplayHDR 400, IPS beeldscherm, af fabriek gekalibreerd, DualView, donkere kamer-modus, animatie-modus, CAD/CAM-modus, ePaper-modus, Hotkey Puck G2, KVM te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BenQ PD2706UA 27-inch Ergo Arm 4K-monitor, 90W USB-C, UHD, P3, DisplayHDR 400, IPS beeldscherm, af fabriek gekalibreerd, DualView, donkere kamer-modus, animatie-modus, CAD/CAM-modus, ePaper-modus, Hotkey Puck G2, KVM bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 497,00 voor BenQ PD2706UA 27-inch Ergo Arm 4K-monitor, 90W USB-C, UHD, P3, DisplayHDR 400, IPS beeldscherm, af fabriek gekalibreerd, DualView, donkere kamer-modus, animatie-modus, CAD/CAM-modus, ePaper-modus, Hotkey Puck G2, KVM is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 497,00 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | BenQ |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 3840 x 2160 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Zonder luidsprekers Ingebouwde luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Grafische vormgeving Kantoor |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | DisplayPort HDMI USB-C |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| USB-C vermogen | 90 Watt |
| USB-C voeding | Ja |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| VGA poort | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | Delta E Calman verified DCI P-3 kleurdekking sRGB |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| sRGB | 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Delta E | 2-10 |
| Contrast ratio | 1200:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 400 |
| Automatische helderheid | Ja |
| HDR | Ja |
| Type HDR | HDR 400 |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 4.63 cm |
| Product breedte | 61.40 cm |
| Product hoogte | 70.30 cm |
| Afmetingen zonder voet | 367.6 x 613.8 x 87.7 mm |
| Product gewicht | 9.10 kg |
| Kabelmanagement | Ja |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 42 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
Modelgegevens
| Merk | BenQ |
| EAN | 4718755090370 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9H.LLKLB.QEE |
| Kleur | zwart |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2022 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade, valschade, waterschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 720 mm |
| Verpakking breedte | 510 mm |
| Verpakking hoogte | 224 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8200 g |
| Verpakkingsinhoud | Scherm Power adapter Stekker |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
EAN
| EAN | 4718755090370 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BenQ PD2706UA 27-inch Ergo Arm 4K-monitor, 90W USB-C, UHD, P3, DisplayHDR 400, IPS beeldscherm, af fabriek gekalibreerd, DualView, donkere kamer-modus, animatie-modus, CAD/CAM-modus, ePaper-modus, Hotkey Puck G2, KVM aankoopt