- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Dell P2423D Professional LED-monitor Energielabel E (A - G) 60.5 cm (23.8 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 5 ms DisplayPort, HDMI, USB-A, USB-B IPS LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 247,90 voor Dell P2423D Professional LED-monitor Energielabel E (A - G) 60.5 cm (23.8 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 5 ms DisplayPort, HDMI, USB-A, USB-B IPS LED is gemeten op 14-10-2025. De hoogste prijs was € 418,88 op 04-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 170,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Dell |
|---|---|
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 2560 x 1440 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Ja |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Kantoor Dagelijks gebruik |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI DisplayPort USB 2.0 USB 3.0 |
| Type input/output | DisplayPort 1.1 Displayport 1.4 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| VGA poort | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | AdobeRGB sRGB |
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 300 |
| HDR | Nee |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 17.96 cm |
| Product breedte | 53.78 cm |
| Product hoogte | 49.61 cm |
| Afmetingen zonder voet | 537.8 x 52.15 x 318.5 mm |
| Product gewicht | 2 kg |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.3 |
| Vermogen | 16 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
Modelgegevens
| Merk | Dell |
| EAN | 5397184567968 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DELL-P2423D |
| Kleur | - |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 719 mm |
| Verpakking breedte | 448 mm |
| Verpakking hoogte | 139 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7250 g |
| Verpakkingsinhoud | Computermonitor, Aansluitkabel, Beknopte gebruiksaanwijzing. |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
EAN
| EAN | 5397184567968 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dell P2423D Professional LED-monitor Energielabel E (A - G) 60.5 cm (23.8 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 5 ms DisplayPort, HDMI, USB-A, USB-B IPS LED aankoopt