Maak je gamingervaring compleet met de Gigabyte M27Q 27" QHD monitor. Deze geavanceerde gamingmonitor biedt een verbluffende 2560 x 1440 resolutie en een beeldverhouding van 16:9, waardoor je de meest indrukwekkende beelden kunt zien tijdens het gamen. Het Super Speed IPS-paneel zorgt voor een ongelooflijke helderheid en kleurprecisie, met een responstijd van slechts 0,5 milliseconden en een verversingssnelheid van 170 Hz, wat resulteert in een ultrafluïde gameplay.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Gigabyte M27Q 27" (rev. 1.0) QHD 170Hz monitor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 239,00 voor Gigabyte M27Q 27" (rev. 1.0) QHD 170Hz monitor is gemeten op 06-10-2025. De hoogste prijs was € 239,00 op 06-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | GIGABYTE |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Paneel type | LED |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 2560 x 1440 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | LED |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Nee |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Gaming |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI 3,5 mm mini-jack (AUX) USB-C USB 2.0 USB 3.0 DisplayPort |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| VGA poort | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 0.5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 144 Hz |
| Type sync | Freesync Premium |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | sRGB |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| sRGB | Meer dan 100% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Blauw licht filter | Nee |
| Helderheid | 350 |
| Automatische helderheid | Nee |
| HDR | Ja |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 202.97 cm |
| Product breedte | 61.50 cm |
| Product hoogte | 53.40 cm |
| Afmetingen zonder voet | 615.11 x 42.22 x 367.35 mm |
| Product gewicht | 5.50 kg |
| Kabelmanagement | Ja |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 58 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
Modelgegevens
| Merk | GIGABYTE |
| EAN | 4719331809263 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M27Q |
| Kleur | Zwart |
| CE markering | Zichtbaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 727 mm |
| Verpakking breedte | 483 mm |
| Verpakking hoogte | 199 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7848 g |
| Verpakkingsinhoud | Monitor Standaard Voedingskabel Displayport USB Kabel Handleiding |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Gigabyte |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
EAN
| EAN | 4719331809263 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gigabyte M27Q 27" (rev. 1.0) QHD 170Hz monitor aankoopt