- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor kopen voor de prijs van € 141,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 141,00 voor HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor is gemeten op 27-03-2026. De hoogste prijs was € 158,00 op 17-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | HP |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 1920 x 1080 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Kantoor Dagelijks gebruik |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI DisplayPort VGA |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| VGA poort | 1 |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR | Nee |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 20.20 cm |
| Product breedte | 61.10 cm |
| Product hoogte | 51 cm |
| Product gewicht | 5.86 kg |
| Kabelmanagement | Nee |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 40 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | D |
Modelgegevens
| Merk | HP |
| EAN | 0198828044167 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B0CG8UT#ABB |
| Kleur | Zwart |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 686 mm |
| Verpakking breedte | 433 mm |
| Verpakking hoogte | 154 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7.11 kg |
| Verpakkingsinhoud | Monitor |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | HP |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 0198828044167 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor aankoopt