- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je LG 86UN640S Digitale signage flatscreen 2,18 m (86") LCD Wifi 330 cd/m² 4K Ultra HD Blauw WebOS kopen voor de prijs van € 1.548,65. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LG 86UN640S Digitale signage flatscreen 2,18 m (86") LCD Wifi 330 cd/m² 4K Ultra HD Blauw WebOS te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LG 86UN640S Digitale signage flatscreen 2,18 m (86") LCD Wifi 330 cd/m² 4K Ultra HD Blauw WebOS bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1548,65 voor LG 86UN640S Digitale signage flatscreen 2,18 m (86") LCD Wifi 330 cd/m² 4K Ultra HD Blauw WebOS is gemeten op 15-04-2026. De hoogste prijs was € 1551,57 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,92. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | LG |
| Schermgrootte | 86 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 3840 x 2160 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 86 Inch |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Ja |
| VESA maat | VESA 600mm x 400mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI DisplayPort USB 2.0 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 1 |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 8 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Helderheid | 330 |
| HDR | Ja |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 36.20 cm |
| Product breedte | 192.70 cm |
| Product hoogte | 116.70 cm |
| Afmetingen zonder voet | x x mm |
| Product gewicht | 45.90 kg |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 312 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
Modelgegevens
| Merk | LG |
| EAN | 8806084508232 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 86UN640S0LD.AEU |
| Kleur | Blauw |
| CE markering | Zichtbaar |
Verpakking
| Verpakking lengte | 228 mm |
| Verpakking breedte | 2115 mm |
| Verpakking hoogte | 1215 mm |
| Verpakkingsgewicht | 58400 g |
| Verpakkingsinhoud | Beeldscherm Voedingskabel Gebruikershandleiding Montagemateriaal |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8806084508232 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LG 86UN640S Digitale signage flatscreen 2,18 m (86") LCD Wifi 330 cd/m² 4K Ultra HD Blauw WebOS aankoopt