LG MyView Smart 32SR73U-W - 4K Ultra HD Smart Monitor - USB-C - WebOS - Smart TV - Wi-Fi - Apple AirPlay - 32 Inch
- EAN: 8806096083932
- Categorie(n): Monitoren
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:41:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je LG MyView Smart 32SR73U-W - 4K Ultra HD Smart Monitor - USB-C - WebOS - Smart TV - Wi-Fi - Apple AirPlay - 32 Inch kopen voor de prijs van € 399,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LG MyView Smart 32SR73U-W - 4K Ultra HD Smart Monitor - USB-C - WebOS - Smart TV - Wi-Fi - Apple AirPlay - 32 Inch te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LG MyView Smart 32SR73U-W - 4K Ultra HD Smart Monitor - USB-C - WebOS - Smart TV - Wi-Fi - Apple AirPlay - 32 Inch bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 399,00 voor LG MyView Smart 32SR73U-W - 4K Ultra HD Smart Monitor - USB-C - WebOS - Smart TV - Wi-Fi - Apple AirPlay - 32 Inch is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 399,00 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | LG |
|---|---|
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | VA |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 3840 x 2160 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | VA |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Afstandsbediening |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Ja |
| Type smart besturingssysteem | WebOS |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Nee |
| Luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Grafische vormgeving Kantoor Dagelijks gebruik |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | USB-C |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| USB-C vermogen | 65 Watt |
| USB-C voeding | Ja |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| VGA poort | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Type sync | FreeSync |
Kleurweergave- en kwaliteit
| Kleurechtheid | AdobeRGB sRGB |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 3000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 250 |
| Automatische helderheid | Nee |
| HDR | Ja |
| Type HDR | HDR 10 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 20.99 cm |
| Product breedte | 71.42 cm |
| Product hoogte | 50.98 cm |
| Afmetingen zonder voet | 714.2 x 45.8 x 429.4 mm |
| Product gewicht | 6.60 kg |
| Kabelmanagement | Ja |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 33 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
Modelgegevens
| Merk | LG |
| EAN | 8806096083932 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 32SR73U-W.AEU |
| Kleur | - |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 32 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | zoals val-, stoot- of vloeistofschade |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking lengte | 870 mm |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9640 g |
| Verpakkingsinhoud | HDMI kabel wit - USB-C - Stroomkabel - Afstandbediening |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands Universeel |
EAN
| EAN | 8806096083932 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LG MyView Smart 32SR73U-W - 4K Ultra HD Smart Monitor - USB-C - WebOS - Smart TV - Wi-Fi - Apple AirPlay - 32 Inch aankoopt