- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Samsung Odyssey G3 LS32DG300EU 32'' | 1920x1080 VA | 180Hz | 1ms | Gaming Monitor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 209,00 voor Samsung Odyssey G3 LS32DG300EU 32'' | 1920x1080 VA | 180Hz | 1ms | Gaming Monitor is gemeten op 22-01-2026. De hoogste prijs was € 209,00 op 22-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Verversingssnelheid | 180 Hz |
| Paneel type | VA |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 1920 x 1080 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | VA |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Draagbaar | Nee |
| Smart | Nee |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Ja |
| Hoogte instelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Gaming |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | HDMI |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| VGA poort | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Type sync | FreeSync |
Kleurweergave- en kwaliteit
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Contrast ratio | 3000:1 |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 250 |
| Automatische helderheid | Nee |
| HDR | Nee |
| Type HDR | Geen HDR |
| Kijkhoek | 178 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 24.88 cm |
| Product breedte | 71.92 cm |
| Product hoogte | 59.74 cm |
| Afmetingen zonder voet | 719.2 x 93.7 x 434.8 mm |
| Product gewicht | 5.60 kg |
| Kabelmanagement | Ja |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 26.4 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
Modelgegevens
| Merk | Samsung |
| EAN | 8806095541792 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS32DG300EUXEN |
| Kleur | Zwart |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Introductie | 32 |
Verpakking
| Verpakking lengte | 532 mm |
| Verpakking breedte | 820 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8500 g |
| Verpakkingsinhoud | Samsung S32DG300EU monitor, voedingskabel, HDMI-kabel, gebruikershandleiding |
Overige kenmerken
| Inclusief monitor voet | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 8806095541792 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Samsung Odyssey G3 LS32DG300EU 32'' | 1920x1080 VA | 180Hz | 1ms | Gaming Monitor aankoopt