- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Mediamarkt
- Bij Mediamarkt kun je Tablet Microsoft Pro 9 13" 8 GB RAM Intel Core i5 256 GB Windows 11 Home kopen voor de prijs van € 1.127,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tablet Microsoft Pro 9 13" 8 GB RAM Intel Core i5 256 GB Windows 11 Home te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tablet Microsoft Pro 9 13" 8 GB RAM Intel Core i5 256 GB Windows 11 Home bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1127,00 voor Tablet Microsoft Pro 9 13" 8 GB RAM Intel Core i5 256 GB Windows 11 Home is gemeten op 02-04-2026. De hoogste prijs was € 1127,00 op 02-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | Microsoft |
| Processor (CPU) | Intel Core i5 |
| Geheugen (RAM) | 8 GB |
| Opslag | 256 GB |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Schermgrootte | 13 Inch |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Max Resolutie | 2880 x 1920 |
Beeldscherm
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Schermgrootte | 13 Inch |
| Beeldschermresolutie | 2880 x 1920 |
| Screen technologie | IPS |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Adaptive Sync | Nee |
Processor
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Processor implementatie | 12e generatie Intel® Core™ i5-1235U-processor |
Geheugen
| Intern geheugen | 8 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslag media | SSD |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
Videokaart
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Besturingssysteem
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
Netwerkverbindingen
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.1 |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
Aansluitingen
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type C |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | Nee |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1 |
Toetsenbord
| Toetsenbord indeling | Geen toetsenbord |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
Audio
| Sound technology | 2W-stereoluidsprekers met Dolby® Atmos® |
Batterij
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 46.5 Wh |
Eigenschappen
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | 360 graden draaibaar Gezichtsherkenning Ingebouwde microfoon Ingebouwde webcam Scherm loskoppelbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Platinum |
Afmetingen
| Product breedte | 28.70 cm |
| Product lengte | 20.90 cm |
| Product hoogte | 0.93 cm |
| Product gewicht | 879 g |
Artikelinformatie
| Merk | Microsoft |
| Verpakkingsinhoud | Surface Pro 9 (Intel/Wi-Fi) Voeding Snelstartgids Documenten voor veiligheid en garantie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | QEZ-00004 |
| EAN | 0196388023585 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | N.v.t. |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Brailleleesregel Eye-tracking systemen Schermlezers Tekst-naar-spraaksoftware Vergrotingssoftware |
EAN
| EAN | 0196388023585 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tablet Microsoft Pro 9 13" 8 GB RAM Intel Core i5 256 GB Windows 11 Home aankoopt