- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Beschikbaar bij de volgende webshop(s): Azerty
- Bij Azerty kun je Benq Bl3290qt 24´´ Qhd Ips Led Monitor Transparant One Size / EU Plug kopen voor de prijs van € 110,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Benq Bl3290qt 24´´ Qhd Ips Led Monitor Transparant One Size / EU Plug te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Benq Bl3290qt 24´´ Qhd Ips Led Monitor Transparant One Size / EU Plug bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 110,50 voor Benq Bl3290qt 24´´ Qhd Ips Led Monitor Transparant One Size / EU Plug is gemeten op 13-04-2026. De hoogste prijs was € 122,50 op 01-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | BenQ |
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Paneel type | IPS |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Max Resolutie | 1920 x 1080 |
Beeldscherm
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Screen technologie | IPS |
| Curved | Nee |
| Touchscreen | Nee |
Goed om te weten
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| Draaibaar scherm | Nee |
| Hoogte instelbaar | Nee |
| Kantelbaar | Ja |
| 90 graden kantelbaar | Ja |
| Luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde webcam | Nee |
| Gebruiker segment | Kantoor |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
Aansluitingsmogelijkheden
| Type aansluiting | DisplayPort VGA HDMI |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 2 |
| VGA poort | Geen |
Belangrijk voor gaming
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
Kleurweergave- en kwaliteit
| sRGB | Minder dan 99% |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Blauw licht filter | Ja |
| Helderheid | 250 |
Fysieke kenmerken
| Product lengte | 18.20 cm |
| Product breedte | 54 cm |
| Product hoogte | 40.80 cm |
| Afmetingen zonder voet | 540 x 61 x 343 mm |
| Product gewicht | 3.54 kg |
Energieverbruik
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 20 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
Modelgegevens
| Merk | BenQ |
| EAN | 4718755092923 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9H.LM5LJ.LBE |
| Kleur | Zwart |
| CE markering | Zichtbaar |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | onbekend |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
EAN
| EAN | 4718755092923 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Benq Bl3290qt 24´´ Qhd Ips Led Monitor Transparant One Size / EU Plug aankoopt